| dreamerlainen a întrebat:

Ce parere aveti despre deznodamantul din Liga I?

Unirea este campioana surpriza, Dinamo termina in genunchi, iar Steaua si Vaslui prind Europa League in extremis, in dauna Craiovei si a Rapidului.

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Cum apreciez? Prima campioana dupa multi ani care a castigat lupta prin munca, disciplina si iar munca
Dinamo asa trebuia sa termine din cauza conducatorilor, sper sa nu prinda nici locul 2 ca sa se invetze sa aiba limite in declaratii si sa-ti iroseasca izvorul ala aere, fite si harfe de oameni laudarosi si plini de bani!

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Dreamerlainen - Ala e singurul motiv pentru. care nu pot tine cu Craiova, desi au o echipa f frumoasa; cand il vad pe Mititelu, mi se face scarba total, si tot el este cel ce va distruge echipa, ai rabdare si-mi vei da rabdare; Vasluiul de asemenea nu-mi place, urasc pe Porumboiu, poate in locul lor trebuiau oltenii si-n locul Stelei Rapidul, asa dupa ce s-a jucat ultimul sezon, desi recunosc ca-mi surade ideea cu Steaua in Europa fiindca e un nume mare, dar sezonul asta nu cred c-a meritat deloc.Sa nu uitam totusi si de Brasovwinking

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Eram candva microbista. Prefer fotbalul din afara cand am chef sa ma delectez. Aleg cate un super derby sa stiu ca nu voi fi dezamagita. Fotbalul romanesc e degeaba!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@dreamerlainen cuBarcelona smug Imi mai place foarte mult si campionatul englez si cel italian smug

| dreamerlainen explică:

@Zbenguici Cu cine tineai? happy

| dreamerlainen explică:

@Criticul - Nu cred ca se mai fac blaturi happy
@Flav - Dinamo a ajuns pe locul care-l merita. Jocul lor de-a lungul intregului sezon a fost unul maxim de locul 3-4.

Mie imi pare rau de Craiova. A practicat cel mai spectaculos fotbal sezonul asta si merita sa prinda Europa League. Dar si acolo exista un alt mare "expert" in ale fotbalului: Mititelu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un campionat plin de blaturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unirea a meritat titlul mai mult decat orice echipa.
Dinamo si'a aratat valoarea.
Steaua desi a avut unul din cele mai proaste sezoane ever reuseste calificarea.
Mi s-a indeplinit dorintalaughing)Urziceni ia titlul si Steaua joaca in Europa League.

| rachid_4824 a răspuns:

Sunt Ardelean si totusi de cand ma stiu sunt stelist, anul trecut nu am fost suparat asa tare ca nu a luat Steaua titlul, pentru ca au luat Clujul, dar acum imi pare rau de cum a ajuns Steaua. Oricum, dupa mine cred ca a fost cel mai disputat campionat! Vasluiul chiar merita un loc, poate si Rapidul, dar cand ai un om ca G.Copos e greu...astai fotbalul! Craiova are trupa buna, dar deocamdata le mai trebuie ceva experienta.