| Kangaroo a întrebat:

Josep Guardiola sau Jose Mourinho? Care e cel mai bun antrenor la ora actuala in fotbal? De ce?

10 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Sir Alex Ferguson

| Cosminovici18 a răspuns:

Josep Guardiola

Răspuns utilizator avertizat
| Ionutz1998 a răspuns:

Josep Guardiola

| W1z4rd a răspuns:

Eu cred ca Mourinho.De ce? El a reusit sa castige UCL cu echipe precum Porto si Inter+o gramada de alte trofee.Guardiola a luat vreo 12 trofee cu Barcelona, dar aceasta echipa catalana a fost una deja facuta de cand a preluato.O sa admit ca Guardiola este cel mai bun manager din lume abia cand va face performante si cu alte echipe.

| βėan a răspuns:

Cel mai bun e Rachita! A scos un jucator din lot ca a intarziat 10 secunde...Asta da antrenor!laughing)))

| Floriin7 a răspuns:

Josep Guardiola smug

| Andiii a răspuns:

Parerea mea este ca Josep Guardiola.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Niciunu mai bine Klopp si Simeone decat cei doi

| Yamaha15 a răspuns:

Mourinho.are mai multa experienta /funda happy?