| pascalau12 a întrebat:

Ce ziceti Laurentiu Recghecamf este mai bun ca Jose Mourinho sau Pep Guardiola.

3 răspunsuri:
| dragon40 a răspuns:

Forta barcelona!

| M25M a răspuns:

Nu poti sa-l compari pe Reghe cu Mourinho sau Guardiola. Uita-te la palmaresul celor 3. Daca va pleca Laurentiu la o echipa cat de cat buna din afara si va misca acolo lucrurile poate va prinde sa antreneze o echipa mare.

| Scc_Gabi_1996 a răspuns:

Salut! Gandeste un pic Jouse mourinho a antrenat cele mai bune echipe din lume si uite cum au ajuns in ziua de azi foarte bine. Jouse mouriho e cel mai bunwinking a antrenat : Benifica, Fc porto, Barcelona, Real Madrid. Si in prezent Chelsea. Succes big grin