| justbeyourself3 a întrebat:

Kangoo Jumps sau zumba? Care dintre aceste sporturi este mai benefice si arde mai multe calorii?

Funda!

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Ambele sunt benefice pentru arderea caloriilor însă după părerea mea ZUMBA implică mai mult efort şi cred că ar da rezultate mai eficiente.
Eu îţi recomand să practici Aerobic, Pilates şi Tae Bo dacă vrei să slăbeşti.
Pa-pa.

2 răspunsuri:
| adywow a răspuns:

Parerea mea ZUMBA.Mai mult ritm, mai multa miscare happy

| SerbanSnake a răspuns:

Ambele sunt benefice pentru arderea caloriilor, iar din pareri diferite am inteles ca kangoo jumps ar fi mai interesant mai distractiv acum depinde si de tine ce preferi, multa bafta!