| Noname_4934 a întrebat:

La Academia Militara, pe langa probele fizice la ce mai dai examen? si este si o limita de inaltime?

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Ai nevoie si de inaltime, am avut un coleg care a vrut sa mearga la academie.a dat examen la romana parca, istorie si nu mai stiu daca nu ma insel o limba straina.cauta pe net gasesti acolo sigur sau suni si intrebi

| ikerkenzo a răspuns:

Dai examen la romana si la matematica.Nu este nici o limita de inaltime, ai nevoie de media de admitere mare si sa reusesti cat mai bine la proba fizica.