| TheBlackSwan a întrebat:

La ce echipa a fost Ciprian Tatarusanu inainte de Steaua?

Răspuns Câştigător
| axeldavid a răspuns:

Gloria bistrita

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anton Ciprian Tătărușanu (n. 9 februarie 1986) este un jucător român de fotbal care evoluează la clubul Steaua București și este căpitanul echipei. A făcut parte din Echipa națională de tineret a României. Prima sa evoluție în Liga I a fost pe data de 5 august 2007, în meciul Rapid București - Gloria Bistrița 2-2. A ajuns la Steaua în schimbul sumei de 1. 500. 000 de euro.

Sursa: http://ro.wikipedia.org/wiki/Ciprian_T%C4%83t%C4%83ru%C8%99anu

:)

| Marct a răspuns:

Gloria Bistrita

| Micutzu1995 a răspuns:

A fost la Bistrita.

| alexsev a răspuns:

Prima si prima data Juventus Bucuresti apoi Gloria Bistrita dupa care Steaua