| IbanezFender a întrebat:

La ce sport romanii sunt cei mai buni?, este vorba de un sport care ma duce cu gandul la arte martiale
foarte putini romani practica acest sport...

8 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

Capoeira laughing

| Simpatic a răspuns:

Sportul nostru "rege" este fotbalul, dar se pare ca nu ne prea pricepe la el happy degeaba toti copii bat maidanul zi de zi, cand ajung mari dau cu stangu-n- dreptu'

| mihaitorres a răspuns:

La box.Il avem pe Bute.

| Minnie a răspuns:

Oficial, sportul national este oina, un fel de baseball autohton. Neoficial, suntem excelenti la furat, aruncat cu privirea, halbere, barfit, etalat prost gust, mandrie si orgoliu exagerat si nesimtire.

| ZeePinkStar a răspuns:

Buna :] la gimnastica suntem olimpici din cate stiu eu :] de arte martiale. nu stiu ce sa iti spun :]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica ce prostitutie stimabilo? nu ai vazut ca sunt care mai de care mai tari in gura, se face olimpiada pentru sex oral, una a zis ca poat face la 1000 de barbati, ce, asta nu e sport?

| śŇŇŇiKeŘś a răspuns:

Romanii sunt olimpici la fugitul de politie.

| Rocksy a răspuns:

Arte martiale deci practic eu... avem campioni mondiali etc.pentru unii artele martiale. zici ca ne omoram si de aia nu se vorbeste...winking