| anonim_4396 a întrebat:

La inot te inalti? Mama vrea sa ma dea la inot, iar eu as vrea sa merg la un sport la care sa ma inalt.Ma ajuta inotu in situatia asta?

Răspuns Câştigător
| maria_4734 a răspuns:

Te inalta da nu asa mult, mai potrivit ar fi sa mergi la o sala de baschet ---->ajuta foarte mult FUNDA?

7 răspunsuri:
| Afdsa a răspuns:

Da,te şi înalţi în acelaşi timp îţi dezvolţi şi muşchii corpului.Mie mi se pare un sport bun din toate punctele de vedere.

| AndreiZz a răspuns:

Dap,te inalta siti mareste musculatura.

| BruneTTe a răspuns:

Da, chiar foarte multhee hee

| Iiiiioana a răspuns:

Da te inalta. big grin
am o prietena si inainte sa mearga la inot era mult mai scunda ca mine si dupa aceea a ajuns cat mine. si a mai si slabit catev kilograme din cate am inteles de la ea big grinbig grin

| sebynyo a răspuns:

Cel mai profitabil loc de munca care prinde la romani deoarece nu trebuie sa faci nimic special doar dai niste clicuri si vin bani foarte simplu.Tot ce trebuie sa faci este sa te inregistrezi pe http://www.pay-bux.com/?ref=popsebi dupa care sa dai click pe reclamele de la ADVERTISMENTS.Pentru fiecare click dat pe o reclama primesti automant 0.25$ si in plus fata de asta pentru fiecare membru care se inregistreaza pe adresa ta de fiecare data cand el va da click pe o reclama primeste o.25$ dar si tu primesti tot 0.25$ doar ca da el click cu cati mai multi membri cu atat mai multi bani.INREGISTRATIVA ACUM DOAR PE http://www.pay-bux.com/?ref=popsebi

| Nicoleta_1732 a răspuns:

Inotul te ajuta mai mult sa te dezvolti in muschi sa zic asa nu neaparat sa te inalti! eu fac inot de catva ani si nu am crescut in inaltime! Doar ca se dezvolta muschi de la umar /maini /picioare... dar nu te inalti.Un prieten d a meu juca baschet de placere si el chiar sa inaltat bine:* Nu e gluma! Succcces>D:

| Gabosul a răspuns:

Da, eu acum 2 luni aveam 1, 51 si de cand am inceput sa practic inot am facut 1, 63 am 13 ani =]