| Cr7adi a întrebat:

Liverpool - sunderland pronostic?

14 răspunsuri:
| FuNN a răspuns:

Liverpool castiga,n-are cum sa castige Sunderland, deoarece is intr-o pozitie financiara proasta, nu prea mai merge is cam praf, Liverpool este o echipa mai mare si mai buna dupa parerea mea deci, Liverpool castiga!

| tomis1 a răspuns:

Egal

| pwp a răspuns:

2-1 pentru Liverpool

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

1 solist

| Ibrahimovic a răspuns:

Liverpool nu mai este echipa de acum 7-8 ani... orice joc ar castiga acum!

| TheStory a răspuns:

Liverpool numai e ce a fost odata.

| FPI a răspuns:

Merg pe mana lui Liverpool nu mai au voie sa faca pasi gresiti sunt deja intr-o situatie proasta!

| andreyy96 a răspuns:

Bate liverpool cu 1-0

| zoeZoe a răspuns:

Liverpool bate, zice tata.

| adrianpopovici99 a răspuns:

2-0

| davenorris42 a răspuns:

3-1!

| Adriannn01 a răspuns:

Un egal, 1-1

| Alex_Vlad_1998 a răspuns:

Cel mai probabil 2-1 pentru Liverpool

| justmeady a răspuns:

Liverpool o sa-i rezolve de la pauza nu-i cred ca o sa le puna vreo piedica Sunderland