| SaveTheNature a întrebat:

Locuiesc in Londra, Acusi incep Jocurile Olimpice.
E o aglomeratie nebuna deja, si mai sunt vreo 10 zile pana atunci.
Londra este deja o capitala exagerat de aglomerata, in orice perioada a anului. Ma gandesc.Cat de aglomerata va fi Londra cand vor incepe J.o?
Oare in aceste conditii te mai poti considera norocos ca locuiesti in capitala gazda a jocurilor olimpice?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Depinde daca iti place aglomeratia... unii se simt bine in compania muuultor oameni, in galagie, muzica, petreceri, iar altii vor liniste alaturi de persoanele dragi...cred ca asta e si cazul tau..trebuia sa-ti alegi un alt oras ca locuinta happy

1 răspuns:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda happy