| ivanmirela a întrebat:

M-ar interesa....sa știu la ce materii se da proba scrisa pentru facultatea de sport?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Când (o să) dai examenul?

| AnastasiaK a răspuns:

Dacă ar exista o singura facultate de sport în toată românia, poate ai primi un răspuns... unii aveți impresia că pe aici se citesc gânduri și noi ne dăm seama ce vreți voi de fapt.

| GeorgeFlorin2003 a răspuns:

Buna, cel mai bine este sa te uiți pe site-ul facultății de sport, acolo vei vedea criteriile de admitere. La sport, la unele facultăți, admiterea este pe baza de dosar, iar la unele se da admitere. Nu mai stiu exact nici eu ce probe se dau, dar dai in mod sigur proba sportiva, si examene. In mod sigur dai biologie, ca mi-a zis fostul meu profesor de sport. La biologie nu dai din tot. Dai anumite capitole. Cel mai bine te uiți pe site-ul facultății si vei vedea cum si când este admiterea. Mult succes la admitere!