| Fly2Sky a întrebat:

Ma cine poate sa ma ajuta? cum pot vedea elimination chamber din wrestling pe data de 17 februarie sa vad live ca la sport.ro live cand dau sa vad imi scrie livestream invalid ajutati-ma va rog. funda

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

S-au mutat pe voyo.ro.Daca vrei sa te uiti trebuie sa platesti.

| kErTiLLo a răspuns:

Eu ma uit pe telly-tv.com. nu e live, dar apare dupa 2-3 ore. Acolo vad si Raw si SD. Orice legat de wrestling.

| denis009 a răspuns:

Intra pe www.voyo.ro,iti faci cont(dar ai grija in privinta platii contului, in orice caz ai mai multe detalii acolo, ti se explica pas cu pas ce e de facut;) ) Va fi in direct la ora 03:00 dimineata!

| Iulian03 a răspuns:

Eu stiu un site unde poti sa vezi toate show-urile de wwe si de tna live! site-ul e romanesc si se numeste http://wrestling-network.net;)