| Tromp444333 a întrebat:

Ma gandeam sa ma apuc de skateboarding si am decis sa imi iau o placa completa pentru inceput, la un pret mai mic decat cele jart, element, blind, EM etc etc...
As vrea sa cer parerea voastra pentru ca m-am interesat si am ajuns la 3 placi acceptabile ca pret : Tricks, Yee Ha, Quiksilver.
Care este cea mai buna dintre cele 3?

2 răspunsuri:
| alexandru0995 a răspuns:

Yee haa...acum depinde si de unde le iei

| Tromp444333 explică (pentru alexandru0995):

Quiksilver si yee ha mi-am gasit pe u-man, tricks mi-am gasit pe nose and tail. Din cate am auzit sunt site-uri dedicate sk8-ului si sunt bune...