| TheHunter38 a întrebat:

Ma gandesc sa iau proteine, ce proteine imi recomandati (la un pret acceptabil)

6 răspunsuri:
| PredatoR a răspuns:

@vlad
Definirea inseamna eliminarea stratului de grasime de sub piele, intai se face masa musculara si daca are grasimi atunci se face definirea... daca el nu are muschi nu are ce sa defineasca.

Iti recomand GFX-8 de la ProNutrition (este un gainer - cauta pe net. daca nu stii ce e ala) sau concentratul proteic Ideal Protein de la Redis.

| vlad_4846 a răspuns:

Si eu am luat cand aveam 16 ani si acum regret
un sfat sincer:defineste-ti muschi si nu pune masa musculara pe tine
eu luam de la universal acum vreo 8 ani

| vlad_4846 a răspuns:

Redis nutritie online si vezi reteaua de magazine din tara...ti-as recomanda doar aminoacizi...

| TheHunter38 explică:

Mda, dar sa iau numa 1luna doua.Si in ce orase/magazine se vand proteine, preferabil din jud alba.

| kakeru a răspuns:

Normal ca regreti. daca iei proteine de la redis..sunt cele mai proaste proteine dupa piata. cumpara de pe www.megaproteine.ro o sa ti se para scumpe. dar o sa ai rezultate foarte bune incearca un whey gold este 139lei.

| Andrey_1872 a răspuns:

Daca esti inca in faza cresterii in inaltime nu ty as rekomanda deoarece incetinesc cresterea in inaltime dar nu iti vor face niciun raw e ca si cum ai manca mai multe oua si ty as rekomanda devil gainer are si vitamine si un pret destul de acceptabilwinking