| Ando1dul a întrebat:

Ce batoane de proteine imi recomandati? Sa aibe mai multe proteine decat calorii dar sa aiba un pret acceptabil(ma gandeam la undeva de 3lei/baton)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Ex89 a răspuns:

Baton la 3 lei cu proteine sunt printre cele mai slabe, ia din alea cu 10lei vei avea rezultate mai rapide Dymatize Batoane Elite Gourmet

| poateEU a răspuns:

Http://www.redis.ro/ro/batoane-proteice/26-fibrobar-r-cu-ceai-verde.html

sunt incredibil de bune, si sunt si f. dietetice:
FIBROBAR-R CU CEAI VERDE - INFORMATII NUTRITIONALE:
** /baton 50 g
*Calorii 194 Kcal (812 KJ)
Carbohidrati 15, 88 g
Ceai verde 1250 mg
Fibre vegetale 2, 73 g
Grasimi 8, 60 g
L-Carnitina tartrat 400 mg
Maltitol 7, 03 g
Minerale 2, 90 g
Proteine 12, 84 g
Vitamina C 25 mg

| Ando1dul explică (pentru poateEU):

Eu nu vreau sa slabesc, ci sa pun masa musculara.

| twix15 a răspuns:

Http://belvita.ro/ ( sunt f. bune :)