| anonim_4396 a întrebat:

Ma pot apuca de sport/miscare serios la 29 de ani dacă nu prea am făcut la viata mea asa de mult ci chiar puțin de tot?

3 răspunsuri:
| Xox0 a răspuns:

N-ai treaba. Orice varsta e buna

| SkandallKamataru a răspuns:

Clar da, la 180grade in vreo 2 ani, dar nu cred ca o sa o faci... de ani de zile tot iti schimbi viata, de ani de zile tot pui intrebari ce sa fac cum sa fac si tu nu faci nimic, doar iti pierzi timpul... cred ca esti o cauza pierduta sincer, dar niciodata nu-i prea tarziu.

| Ilovedinero a răspuns:

Ti se pare ca varsta conteaza? Daca o faci strict pentru tine, pentru sanatatea ta, atat fizica cat si mentala, pentru a fi mândru/ă de corpul tau te poti apuca la 80 de ani.Pentru performanta in schimb nu prea poti.O sa vezi ca in timp o sa iti dezvolti disciplina, o sa ai un stil de viata mult mai sanatos.