| nikolettta a întrebat:

Mai am o intrebare pentru voi big grin
Un prieten m-a intrebat cand se trage pentru faza urmatoare a Champions League si cum eu sunt || cu asta m-am gandit sa va intreb pe voi.
Deci cand?

Răspuns Câştigător
| paul21 a răspuns:

Maine se desfasoara Tragerea la Sorti a Sferturilor in Champions League. TVR va transmite la ora 13:00 in direct de la Nyon.

Uite care cred eu ca vor vi sferturile:

Inter - Shaktior

Manchester - Barcelona

Tottenham - Shalke

Real Madrid - Chelsea

Ar fi meciuri interesante...

Primul tur al sferturilor este pe 5/6 aprilie, iar a doua mansa pe 12/13 aprilie.

Maine va fi si Tragerea la Sorti pentru sferturile Europa League, tot la Nyon la 14:00.

Numai bine!

4 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Maine pe sport.ro la ora 13:00

| generic a răspuns:

Vineri(maine),pe tvr1 de la ora 13:30

| Jadeite a răspuns:

Maine (18 martie), de la ora 13:00 http://www.port.ro/......tv/tv.prog

| Marianinlove a răspuns:

Pe 18 Martie se va desfasura tragerea la sorti a sferturilor de finala ale Ligii Campionilor.