| AndrejO a întrebat:

Mai face cineva de aici powerlifting? Cum va antrenati fara sala?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fac powerlifting. Dar făceam de obicei repetări maximale.
Pai am norocul sa am o sala, puțin echipata nu cine știe ce și fac good mornings(si cu benzi de rezistenta rogue)/fandari/genuflexiuni într-un picior/zercher deadlifts pentru menținerea picioarelor. Că exerciții compuse.

Pentru partea superioara, cu greutate corporală repetări cat incape, street workout etc.

Încearcă nucleus overload, si greasing the groove, prison training workouts. Nu știu cât ajuta pentru intensitate dar cu siguranță o sa pui masa musculara și rezistența de la ele.
https://youtu.be/-3cWuSyK_TQ

| Ineys a răspuns:

Ridici niste pietroaie. Old style asa, dar old la modul 1500 BC.

| Apokales a răspuns (pentru Ineys):

Doar ca pe atunci se numea sclavie, nu powerlifting.
Ma duc la sala sa fac powerlifting, ma duc la pietroaie sa fac putina sclaviewinking.

| morfeo a răspuns:

Eu fac tractiuni si alte exercitii in curte.

| AndrejO explică (pentru morfeo):

Stau la bloc eu, nu am curte.