| alexx102428 a întrebat:

Matematic mai sunt șanse. Ce credeti se mai poate califica Romania la Campionatul Mondial din 2018 din Rusia?

8 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Eh, sa fim seriosi, nu mai avem nicio sansa. Vor disparea in curand si cele matematice. Poate la urmatoarele preliminarii ne vom descurca mai bine happy

| RAY a răspuns:

Nu stiu, posibilitate exista

| Kaℓi a răspuns:

Nu.

| alexboss2020 a răspuns:

Mai sunt sanse, dar de fiecare data cand am mai avut o sansa sa ne calificam am pierdut deci nu mai am sperante! Nu vom castiga toate meciurile sa ne calificam asa ca am pierdut deja, macar sa jucam frumos cu Muntenegru si sa nu pierdem!

| missfatadelatara a răspuns:

Realitatea învinge probabilitatea.

Răspuns utilizator avertizat
| Louys a răspuns:

Teoretic da, practic nu.

| luciannicolae95wow a răspuns:

Sunt pentru locul 2