| alexx102428 a întrebat:

Cum va fi in opinia voastră Campionatul Mondial 2018 din Rusia? Intre ce echipe credeti ca o sa fie finala Campionatului Mondial de fotbal din Rusia 2018? Credeti ca o sa avem meciuri spectaculoase?

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Eu zic ca mondialul se va da intre Germania si Franta,, depinde acum ce echipe se vor ambitiona si ce se va intampla.

O sa fie un mondial pe cinste!

| Sn4k3 a răspuns:

Brazilia, Germania, Franta, Argentina, intre astea cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Croația, Belgia, Franța - favorite.

| Buzi213 a răspuns:

Va fi un campionat spectaculos, cu meciuri la fel de spectaculoase precum cele din 2014 sau EURO 2016. Eu cred ca finala CM 2018 va fi intre Islanda si Brazila/Argentina. Islanda joaca un super fotbal