| Romania2001 a întrebat:

Media claselor 5-8 sau media probelor pot intra la Academia lui Hagi?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

O să ai niște probleme pe care trebuie să le treci cu brio. Însă contează și media, nu în mare măsură dar totuși contează.

| Iliotropion a răspuns:

Sunt puține posturi gratis de la academia Hagi și intrii doar dacă ești super sportiv și treci niște probe.
Interesează-te dacă sunt și locuri pentru care se plătește școlarizarea, pentru cei care fac baremul mai mic.
Cred că se ține cont de calitatea sportivă nu neaparat de medii.