| Afagdsba a întrebat:

Meh, inca o intrebare
As dori sa stiu daca bicicleta asta e buna
https://www.marosbike.ro/......-2017.html
Uitati-va si spuneti-mi

5 răspunsuri:
| sorinake a răspuns:

Depinde la ce vrei sa o folosesti.
Daca vrei sa participi la concursuri ai nevoie de o bicicleta mai performanta si mai usoara.
In rest daca este pentru iesiri montane, oras, padure, e o bicicleta foarte ok ca si dotari.

Ti-am gasit la pret putin mai mic la https://www.sportaddict.ro/......017-430-mm

| Afagdsba explică (pentru sorinake):

Nu e cam aceeasi chestie?

| sorinake a răspuns (pentru Afagdsba):

Adica?
La ce faci referire mai exact?

| Afagdsba explică (pentru sorinake):

Pret, e acelasi pret aproape. Doar am intrebat daca e buna bicicleta.
Eu stau intr-o comuna, acolo e si asfalt si e si drum de padure. Vreau sa stiu daca e buna pentru drumul de padure

| sorinake a răspuns (pentru Afagdsba):

Ti-am spus ca e buna chiar pentru ce ai tu nevoie daca recitesti!
Ba mai mult ti-am dat link cu pret mai mic, chiar si 30 de lei. daca tu dormi pe bani sau ploua cu bani la tine atunci ma bucur pentru tine. Iarta-ma ca mi-am pierdut timpul sa te ajut. Cumpara de unde vrei.

Un multumesc era greu sa zici.
Numai bine.