| Alexxiax98 a întrebat:

Messi vs Ronaldo vs Hazard vs Salah? Cine e GOAT? happy - Eu zic Messi

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Mai e vreo indoiala cine e adevaratul GOAT, APEX si asa mai departe? Cristiano Ronaldo! Cunoscatorii stiu asta, ce a facut aseara,, nu va reusi piticul niciodata.

| Sn4k3 a răspuns:

Messi

| Plato a răspuns:

Pentru mine Hazard, incontestabil.
Salah a fost o surpriza placuta dar, din pacate, trecatoare.
Messi e fotbal prin excelenta.
Penaldo e... delfin, n-are ce cauta.

| Drimmero a răspuns (pentru Plato):

Hazard? bwhahahahaha... de'ale chelshistilor.

'Penaldo' orice microbist stie ca nu exista dubiu cine e cel mai bun fotbalist din toate timpurile, Cristiano Ronaldo!

| Andresso a răspuns:

Salah nu e jucator. A avut si el un jumate de sezon bun, dupa aia a lasat treaba la o parte, n-are o treaba cu fotbalul omul acela, nu inteleg ce tot se vorbeste despre el ca ar fi bun.