| 1Q a întrebat:

Mi-am cumparat myproteim hard gainer extreme insa nu am inteles cum se administrează pe site zice asa,, Portia este de 100 g, formata din 2 cupe si jumatate. Se amesteca o portie (100 g) cu 700 ml de apa sau lapte. Se administreaza o portie cu 30 de minute inainte de antrenament si/sau o portie dupa antrenament.,, dar nu inteleg ce înseamnă asta pai 700 ml e aproape o cutie de lapte, beau o cutie de lapte pe zi plus ca nici nu imi incape in shaker, ce sa fac,?

1 răspuns:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Da, daca portia e de 700 ml, bei 700ml. O pui intr-o sticla de un litru.