| Ezzio a întrebat:

Mi-am cumparat niste gantere de 4kg,vreau sa slabesc si eu ca tot omul.
Vreau sa ma ajutati si pe mine cu niste sfaturi, o sa fac treaba asta seara cand vin de la liceu, 1 ora cam asa-2, depinde cat e nevoie.
Un program cam ce ar trebui sa fac,flotari,abdomene,sau ce anume si cate?
Si cu ganterele cat ar trebui sa lucrez?
AA si un program alimentar, pentru cei care au facut chestii din astea.
Scuzati categoria, da stiu ca e cea mai vizitata.

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Du-te tata cu porcariile tale ca te bate informatia. daca eu iau 2 gantere de 4 kg si fac antrenament cardio cu el, iti stergi contul de pe site-ul asta? ca si asa sfaturile tale sunt ca folosirea smirghelului pe post de hartie igienica

3 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Cand vrei sa slabesti totul pleaca de la alimentatie. evita prajelile de orice fel, fast food, dulciuri, fainoasele. daca vrei sa slabesti ar trebui sa alergi in fiecare zi incepi cu 10 minute pe zi, pana ajungi la 30-40.

| NDC12 a răspuns:

Daca ar fi asa prost ca tine probabil ca ar face-o si pe asta, dar din fericire nu e.

Ai incercat tu metoda asta si ti-a mers? Felicitari.

| marian951 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti trebuie sa stii ca, exercitiile cu gantere nu inseamna decat un procent de 6% in procesul de slabire al unui individ.Ar trebui sa citesti cateva articole ca sa intelegi mai bine ce trebuie sa faci cand vrei sa slabesti

| JohnnyBi a răspuns (pentru marian951):

Du-te tata cu porcariile tale ca te bate informatia. daca eu iau 2 gantere de 4 kg si fac antrenament cardio cu el, iti stergi contul de pe site-ul asta? ca si asa sfaturile tale sunt ca folosirea smirghelului pe post de hartie igienica