| cosmin986522 a întrebat:

Mi-am facut un bilet la pariuri la superbet si am bagat pe combinatii 4/7 adica trebuie sa-mi iasa 4 din 7 sau pot sa pierd 4? Nu am pariat niciodata pe combinatii si nu stiu.

3 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Trebuie sa-ti iasa 4/7 dar presupun ca e mica suma de castig tongue

| treipuncte a răspuns:

Trebuie sa castigi 4 meciuri din 7 poti sa pierzi 3

| AndraAdda a răspuns:

Nici eu nu ma pricep foarte bine dar stiu ca iti ies 4 din 7... dar castigul va fi foarte mic.nu recomand pe viitor combinatiile asteawinking...succes oricum!big grin