| Drimmero a întrebat:

Microbisti, ca tot se apropie Champions League, voi ce parere aveti despre meciurile ce se vor juca in optimi? Aveti vreo favorita din aceasta competitie?

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

laughing))
Arsenal!

| Drimmero explică (pentru R0R0):

Este bine, dar ce parere ai despre dubla-mansa cu Barcelona?smugrolling on the floor

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Ce stii sa ma intrebi! laughing
Nu am nicio parere!

| Drimmero explică (pentru R0R0):

Este bine atunci.

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Dar tu ce parere ai? thinking

| Drimmero explică (pentru R0R0):

Eu ca fan Arsenal sper la o victorie in primul meci alor mei, mai ales ca echipa joaca ''acasa'', are avantaj mic. Barcelona are cel mai bun atac dintre toate echipele in acest moment, daca Arsenal castiga razboiul psihologic cu Barcelona si intra cu incredere in meci, ii poate scoate pe Barcelona, a mai fost aproape sa-i scoata in 2011, cand iar s-au intalnit! Arsenal are o revansa de luat in fata Barcei!

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Stiu ca o sa castige.
Simt asta!
Crezi ca o sa isi ia revansa?

| Drimmero explică (pentru R0R0):

Este foarte greu, dar Arsenal nu se da batuta. Cum am mai spus-o :daca intra cu incredere in meci, sa nu joace temator, iar Arsenal o sa triumfe cu Barcelona!

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Stiu eu ca nu se da batuta.
Cand au un fan atat de mare... laughing

| Drimmero explică (pentru R0R0):

Ala-i, COYG!

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Ai renunta la un meci de-al lui Arsenal doar ca sa iei cina cu persoana iubita? smug

| Drimmero explică (pentru R0R0):

Da,il pot urmari si de pe telefon ( doar rezultat, nu si meciul), pentru un meci, eu zic ca nu mor!

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Oh, ce romantic.
Dar ....persoana aia exista in prezent?

| Drimmero explică (pentru R0R0):

Curioasa mare esti tu!

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Daca nu iti pun intrebari nu am cum sa fac dauna! rolling on the floor)

59 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cat timp trebuie sa ai avatarul ala man?

| Drimmero explică (pentru RAY):

Pana maine, dupa 12 noaptea il schimb.

| Florentina9210 a răspuns:

Nu prea ma ''omor'' eu cu fotbalul!

| Drimmero explică (pentru Florentina9210):

Te pomeneam si pe tine o mica microbistarolling on the floor)))))

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

''Mica'', aa? Cati ani ai copilas? laughing) Parca 19, ai zis? Putin respect ca sunt mai mare! tongue

| Drimmero explică (pentru Florentina9210):

La ''mica'' ma refeream la faptul ca nu prea esti pasionata, nu neaparat dupa criteriul varstei te faceam eu ''mica''.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Aa, ok. Imi cer scuze! happy

| GoldenZenith a răspuns:

Tre sa ma obligi. Nu am chef și nici felicitări.

| Drimmero explică (pentru GoldenZenith):

Te oblig ca-ti iti revin ))) asteapta doar!

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Uite ce frumos flirtai cu Floricica.

| Drimmero explică (pentru GoldenZenith):

Asta numesti tu 'flirt'?

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Hai, nu o da la întors. Ce pereche de vis sunteți.

| Drimmero explică (pentru GoldenZenith):

Bwhahahaha

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Ii las pm că ți-e dor de ea

| Drimmero explică (pentru GoldenZenith):

Chiar te rog/

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Flory nu e in lista ta de ignore?

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

în 5 Februarie 2016 | Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):
''Mica'', aa? Cati ani ai copilas? laughing) Parca 19, ai zis? Putin respect ca sunt mai mare! tongue
wow ce declaratie de iubire din partea ei

| Drimmero explică (pentru RAY):

Nu stiu de unde a scos-o cu 19 ani))))

Ea mi-a dat ignore, in fine, topic incheiat!

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Nu spune asta pentru ca si tu imi spamezi intrebarile ok

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Poate isi gasesti una din Spania cu care sa te insori, atunci sa te vad

| Drimmero explică (pentru RAY):

Cine stie, om trai si om vedea!

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Si eu la fel,vom vedea,am emoti, nici cand am desvirginato pe una crestina nu am avut asa emoti, acum se crede moderna, frumoasa fata, cum se transforma fetele dupa o noapte cu mine

| Drimmero explică (pentru RAY):

Ai influente mari asupra fetelor, fratioare

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Da man, in vise am un harem de fete

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Presimt un Germania -brazilia man https://www.google.ro/......ps?/search 2;/m/030q7; st; fp; 1

mexic va castiga va avea 9 puncte iar brazilia cu serbia va castiga https://www.google.ro/......ps?/search 2;/m/030q7; dt; fp; 1

| Drimmero explică (pentru RAY):

Asta o sa fie meciul, bat nemtii la ei ca la fasole.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Sper,se repeta finala din 2002 si de acum 4 ani semifinala parca

| Drimmero explică (pentru RAY):

Semifinala istorica, 7-1 dat la ei acasa; umilinta istorica.

Eu in schimb astept sezonul din Anglia, sa o vad pe Arsenal, am mare incredere in echipa care se formeaza acum.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu sunt microbist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce părere să am? Sper să câștige favorita mea.
¡Barça, Barça, Barça! applause
Arsenalul să se pregătească de înfrângere thumbs down

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Esti si tu microbista? Am parte de tot felul de ''surprize''rolling on the floor)), mai tii si cu Barcelona? Vom vedea daca o sa se pregateasca de infrangere sau nu, cert este ca, daca intra cu incredere, mi-e ca tu vei plange!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Nici nu te născuseşi de când sunt eu microbistă.
Bine, bine... vedem noi waiting

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Tin cu Arsenal de vreo 11 ani, cam asa, probabil daca intelgeam ce si cum totul despre ei si daca ma nasteam in ''epoca lor de aur'', prin anii 80-90' aveam ceva vechime cu ei. Dar tu de cand tii cu Barca?smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Tot cam așa ''11 ani '', asta se întâmplă când ai o famelie mare și obsedată de fotbal.

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

La mine nu e nimeni microbist, doar eu ma uit la meciuri. Eu am aflat de Arsenal din albume(pe atunci erau albume cu echipe), am aflat de la Tv, din jocurile de pe PC, am inceput sa-i urmaresc si mi-a placut enorm echipa, ii urmaresc pana si in zilele noastre, mi-a pus stapanire pe suflet echipa asta, am asteptat ani la rand ca ei sa castige campionatul, dar nimic, o dau in bara an de an, dar asta este! Si totusi, daca de 11 ani esti microbista, eu inseamna ca nu eram nascut acum? Bwuahahaha!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ziceam și eu așa blushing. Oricum, să câștige cea mai bună
angel

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Nu te judec, stiu ca a fost o gluma, a fost simpatic raspunsul, oricum. Corect, sa castige cel mai bun :*!

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Cine crezi ca va castiga?

| Drimmero explică (pentru RAY):

Sa speram ca Germania va castiga, daca nu, voi spera ca Franta.

| Xenoverse a răspuns:

Chelsea va ajunge cel putin pana in finala

| Drimmero explică (pentru Xenoverse):

Este greu la Chelsea, nu ma las pacalit de pozitia lor din clasament in campionat, au cu PSG, sper sa-i scoata pe francezi, dar din sferturi se complica treaba, ramane de vazut doar, toate meciurile sunt de vazut din UCL, sper sa am timp sa le vad pe toate.

| Alextareeee a răspuns:

Ba is multe echipe bune... tineam cu Napoli da ce sa mai....Chiriches da pe langa mai ceva ca mine cu fetele....in orice caz acum Barca cred ca bate Arsenal, desi e foarte strans... apoi na Psg, city si cam atat

| Drimmero explică (pentru Alextareeee):

Ce sa crezi? A batut Barca fara drept de apel, asta e, mergem inainte! COYG!

| Reus_Marco_1998 a răspuns:

Real Madrid, dar sunt multe echipe cu potential

| Drimmero explică (pentru Reus_Marco_1998):

Vom vedea, au culoar bun pana acum, au cu Roma.