| RedBullV a întrebat:

Miercuri 02.11.2011 se joaca Manchester United - Otelul din Galați!
Dati un pronostic cat mai corect ca primesti o funda, dar bagati va rog si o parere despre meci. Hai Otelule!

Răspuns Câştigător
| carbonzero a răspuns:

2-0 pentru manchester otelul va juca bine dar va face greseli

5 răspunsuri:
| federerdinamo a răspuns:

3-0 pentru Manchester.Chiar daca Otelul va juca bine se va vedea lipsa de experienta.greselile in aparare si poate eventuala lipsa de concentrare la finalizare pentru Otelul...

| ynculpatu a răspuns:

Ce noroc ar avea otelul sa faca egal sau sa castige dar asta e imposibillaughing

| sandek a răspuns:

4 la 1 pentru manchester
oricum si-o ia otelul, stai linistit

| 7andrei11 a răspuns:

4-0 manchester, va fi un meci in care manchester nu va forta dar va controla meciu... oletelul va practica un fotbal bun dar care e mult sub ce se joaca in anglia sau in champions league ca na asta ne e valoarea...

| BlueEyes11 a răspuns:

Eu zic ca va fi un meci echilibrat...si se vor da goluri.matematic Manchester are mai multe sanse k Otelul...dar nu se stie.Eu zic ca se va termina 3-2 pentru manchester