| Mihai212 a întrebat:

Astazi, de la ora 18.00, Manchester United va primi vizita marii rivale a ultimelor sezoane, Chelsea Londra. Ce pronostic dati pentru acest meci?

Eu, mizez pe un 0-0laughing, Chelsea are sansa sa si castige, Insa este foarte greu, deoarece lipseste Drogba.Sa nu uitam nici de Rooney sau de Hernandez.

Manchester este clar favorita, in acest sezon au pornit ca din tun, totusi(Never say never). Va astept parerile despre acest meci.

Răspuns Câştigător
| alexgabyy29 a răspuns:

3-1 sau 4-1 pentru manchester

4 răspunsuri:
| vladdd16 a răspuns:

2-2 Rooney da 2 goluri pentru manchester si pentru chelsea Mata si Torres

| florin1979 a răspuns:

Manchester bate cu 2-0

| Alecsandri a răspuns:

Man United - Chealsea : 2-2 sau 2-1

| Ionuţică a răspuns:

Manchester bate cu 2-1 goluri A. Young si Rooney
Pt Chelsea Mata