| Laurentiu_Irimia_2002 a întrebat:

Mountainbike bun pana in 1800 lei...nu conteaza firma...de preferat sa fie mare

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Ia-ți una nouă, du-te la Decathlon au niște frumuseți la banii tăi! Si nu doar frumoase, solide și fiabile.

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

"Mountainbike bun pana in 1800 lei". Nu exista asa ceva. E ca si cum ai vrea un Ferrari cu 10000 de euro. Aceeasi chestie. MTB presupune performanta, pe munte ai trasee dificile, trebuie sa fie rezistent, comod, fiabil. Doar daca vrei unul de jucarie, cum sunt cele mai multe, cu care sa te dai prin oras, gasesti pana la 1800 de lei. Daca chiar vrei ceva bun, gindeste-te la ceva peste 1500 de euro.

| sierra1 a răspuns:

Dacă o probezi pe asta, nu mai cobori de pe ea
https://www.decathlon.ro/mtb-540-rockrider-275-rosu--id_8379537.html

| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca pe la magazinele din cel mai apropiat oras, in jurul pietelor gasesti.

| SofianAdrian20 a răspuns:

Vine un amic de-al meu un mtb super tare, la un pret de nimic pentru ce are pe el, dai mesaj.
https://www.facebook.com/octavian.hitu