| KaterinaPetrova a întrebat:

National arena! cum pot ajunge din gara de nord/basarab? cu metroul de preferinta sau tramvai! funda:X

4 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Metroul pana la Piata Muncii si de acolo tramvaiele 40, 56 sau autobuzul 104.
dar de la metrou Piata Muncii poti ajunge si pe jos.
e aproape(2 statii de tramvai).

| sonya a răspuns:

Buna. Cel mai simplu, iei autobuzul 86 si te lasa in fata stadionului, altfel te complici. Asta este cel mai direct. Insa, e mai greu cu biletele. Succes!

| Minnie a răspuns:

Cu metroul pana la piata Muncii si apoi pe jos sau cu tramvaiul 2 statii, parca 40 sau 56 (asta nu mai tin minte sigur-oricum ambele duc la stadion)

| Girltpu a răspuns:

Mergi cu metroul pana la piata muncii, iar apoi iei 2 statii de tramvai.