| RedheadOnTheRun a întrebat:

Buna!

Am o intrebare, pentru cei din Bucuresti. Cum pot ajunge de la Gara de Nord la National Arena? Fara taxi...m-am lamurit cu ei. Cu Metroul se poate? Apreciez mult orice ajutor, de la cei care stiu precis. Multumesc! Dau si funda, evident.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Troleibuzul 86 te duce direct acolo de la Gară.
http://nab.ro/wp-content/uploads/2012/07/harta-troleibuz-86.jpg
Pentru taxi, fă comandă telefonic și nu mai iei țeapă.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

La Gara de Nord exista metrou, cu, care poti merge pana la Piata Muncii, care este foarte aproape de stadion.