| ipswich a întrebat:

Neata! Daca ma inscriu la un sport gen Judo, costumul kimono trebuie sa il cumpar eu? Sau il primesc de la ei? Ori daca mi-l da ei il platesc lor?

3 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Depinde de sala si de club. In unele locuri trebuie sa ti-l cumperi tu in altele ti-l aduc ei

| yourcrys a răspuns:

NU, costumul kimono il vei primi de la ei, fara nici un ban, doar ca trebuie oricum sa platesti cursurile, iar daca te tii cativa ani de judo si progresezi destul de mult nu o sa mai platesti cursuri dar o sa te recruteze pentru concursuri. Funda?big grin

| ipswich explică (pentru yourcrys):

Dupa ce termin cu treaba asta ca sa vad daca se adeveresc spusele tale :p