| bibiiiy a întrebat:

Neata TPU! unde se pot face cursuri de inot in craiova, in perioada lunii august, si cat costa? mz

2 răspunsuri:
| ZaKid a răspuns:

Neata;;)...haide sa iti spun ceva.Nu da banii aiurea pe cursuri de inot.
Am fost la mare de 5 ori asta insemnand o saptamana petrecuta pe litoral timp de 5 ani.
In primul an eram varza...nici nu stim cum sa stau in apa...in al 2-lea an m-am perfectionat.In al 3-lea mergeam 20 metrii pe sub apa.
Am participat si la concursuri si am castigat si nu am luat nici un fel de lectie.
Uite: http://www.youtube.com/watch?v=N9APVK-k80g

| iulialostlove a răspuns:

Se fac cursuri de inot la LAGUNA ALBASTRA, dar nu stiu sigur cat costa cred ca in jur de 20 de lei sedinta happy... sper ca ti'am fost de ajutor happy