| Azazell a întrebat:

Need Helpp!

As vrea sa imi spuneti cum imi pot imbunatati rezistenta fizica la sport? PS am 17 ani si joc fotbal pe teren mare(100 m ) si cand alerg ma dor toate alea..Stiti cumva daca exista suplimente alimentare pentru cresterea rezistentei la efort fizic? Multumesc mult dau funda!

1 răspuns:
| vaali13 a răspuns:

Suplimente alimentare nu stiu ce sa zic,in orice caz,mese bune si echilibrate si sa faci si tu antrenament individual in afara de cele cu echipa altceva nu stiu ce sa zic, exercitii fizice, sprinturi, alergari usoare, bafta