| cipri1999 a întrebat:

Nu stiti ceva site sau pagina de facebook cu Ponturi Pariuri Sportive in care sa nu platesc abonament la pagina sau mai stiu eu ce?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Te salut, cauta grupul BOFT sau pe Claudiu Hood si cere-i sa te adauge. Acolo chiar sunt profesionisti, totul fiind gratis. Daca nu, alta varianta ar fi pagina lui Radu Pintea sau cea al lui Flavius Dreghici. Cauta-le pe facebook asa: Gold Pont by Radu Pintea & co, Flavius Dreghici - Total Goals Predictions.

2 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Salut, poti vedea ceva in grup? La mine imi scrie ca nu sunt postari de afisat si ca nici nu-l pot gasi pe hood pe facebook.

| MixTape a răspuns:

Deci absolut toate paginile de pe facebook sunt niste fake-uri. Nu exista asa ceva. Poate doar la nivel foarte inalt, informatile nu ajung la noi. Cei care au aceste paginii sunt niste sarlatani.