| crytical a întrebat:

Stiti site-uri care dau ponturi la pariuri? Gen pagina de facebook Faci Pariu sau forebet.com? Dar de preferabil sa fie de romani.

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Grupul BOFT de pe facebook e cel mai bun. Cauta-l pe Claudiu Hood, tot pe facebook, si roaga-l sa te adauge.

| crytical explică (pentru AFR81):

Salut, care e faza cu grupul acela, vine cineva si lasa ponturi sau fiecare isi spune parerea?

| AFR81 a răspuns (pentru crytical):

Este un topic al zilei unde fiecare membru isi spune parerile, ideile sau pune intrebari si mai multe topicuri (fotbal, tenis, baschet, snooker, darts) in care cei din echipa BOFT isi spun recomandarile. Mai e si Claudiu care posteaza pe grup live-uri sau cota 2 sau diferite bilete. Totul este bine organizat acolo, iar rezultatele sunt de obicei, foarte bune. Bine, acum sa nu crezi ca gata ai intrat in grup si in o saptamana te-ai imbogatit. Treptat, cu rabdare, iti poti construi o banca solida. Poti incerca.

| crytical explică (pentru AFR81):

Mersi mult de raspuns, sper sa ma adauge.

| AFR81 a răspuns (pentru crytical):

Acum e posibil sa nu fie online, dar, cel mai probabil, o sa te adauge.

6 răspunsuri:
| Exaizo a răspuns:

Google