| Dyenutsa13 a întrebat:

Nu stiti vreun numar de telefon, sau vreo adresa de mail pentru un loc unde se fac cursuri de patinaj? Artistic. In Targu Mures... Caci, nu gasesc nici unde. Oare nu sunt?

2 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Cunosc club de patinaj viteza in Tg Mures, de artistic am cautat pe internet dar nu am gasit. Cel mai bine intreaba la patinoar

| LIN2010 a răspuns:

Pentru practicarea patinajului artistic,cred ca este nevoie de un patinoar artificial, care sa functioneze tot timpul anului, daca exista asa ceva la Targu Mures, acolo vei gasi si raspunsul concret, altfel sunt infime sanse de reusita.Succes