| unbaiat90 a întrebat:

Nu suntem echipa profesionista de fotbal,nu avem noi treaba cu liga 1, 2,3,4,5.Jucam de placere si asta conteaza.Suntem 7, dar doar 5 avem echipamente pe comanda.Va prezint un,,hobby" care ne-a facut cunoscuti pe aici in localitate si va invit sa ne dati un mic like daca va place ideea. Poate cine stie...o sa fie exemplul nostru urmat si de alti tineri, iubitori ai fotbalului 6 vs 6.
https://www.facebook.com/pages/FCM-Blocurile/30936084253 2720?ref=hl

2 răspunsuri:
| AlexIsAnAI a răspuns:

Foarte tare. V-am dat like.

| Alexx_Ale_1997 a răspuns:

Fortza Fortza FCM! Haideti cu like-urile ca merita. :3