| YoyoXender a întrebat:

O intrebare, poti sa ai mai multa putere daca esti gras si faci la o luna distanta antrenament la sala, este mult mai benefic decat sa faci acasa regulat doar cu set haltere si exercitii care depind de masa muscualra, masa regulata+ fara creatina? Adica ce vreau sa spun ai putea sa faci pe cont propriu acasa fara sala? Vorbind la modul de persoane care din punct de vedere al organismului este total diferit de exemplu (un gras care face la o luna la sala are mai multa putere decat cel slab care face regulat doar cu set haltere si exercitii care depind de masa muscualra, masa regulata+fara creatina. Poti creste mai repede in masa musculara?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Totul e sintetizat aici:

https://imgur.com/a/ovOouvD

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți face și acasă.

| Cosmin86 a răspuns:

Ai o exprimare foarte aiurea, chiar ti-e greu sa legi si tu doua cuvinte si sa formulezi o propozitie coerenta?