| Go3 a întrebat:

O intrebare pentru cunoscatori d fotbal. eu joc fotbal la un club din tara si la pasti plec in italia cum asi putea sa-mi cau o echipa acolo?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la un club de fotbal la care vrei tu (normal ar fi sa te duci la echipa de fotbal din orasul tau de acolo din Italia) si spui care e treaba ca tu ai jucat la un club din Romania si acum te-ai mutat in Italia si vrei sa joci fotbal, o sa te puna la probe sa vada ce poti si daca o sa ai talent adica daca joci bine o sa te ia in echipa. Bafta.

| Ovidiu_3998 a răspuns:

Salut eu joc aici in Italia la Inter man lajuniori daca vrei eu te pot ajuta sa intri ca vorbesc cu antrenorul sa te lese sa dai o proba dar de acolo u trebuie sa te descurci ce post joco?: