| Cătălin_Ionuț_2000 a întrebat:

O sa ajunga Steaua in grupe Uefa Champions League?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sper sa ajunga, cu putin noroc, dar o sa fie mai greu ca anul trecut, lotul mi se pare mai slab anul acesta.

| GoguStrigoi a răspuns:

Din punctul meu de vedere, nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Pacquiao a răspuns:

Cu lotul actual Nu cred ca vor ajunge in grupe.
Sa aduca un portar cu experienta gen Pecanha de la Petrolul, un atacant gen Tamuz(plus ca il au si pe Tade)
un mijlocas de creatie care sa dea ultima pasa gen Budescu happy
Asa vor ntra 100% in grupe si vor castiga si campionatul.
Daca nu bagi bani nu ai performanta.
Deci chiar daca ar da 5 milioane de euro(zic mult) pentru cei pe care i-am enumerat, ar primi 15 sau 20 miloane daca ar intra in grupe...plus daca s-ar califica mai departe, plus ca ar castiga si campionatul si iar ar lua bani tongue
Si am avea o echipa cu care sa ne mandrim happy
Dar mai trebuie si antrenor bun.Radoi cred ca va fi bun antrenor, dar acum nu are experienta. Imi plac cei de la CSU Craiova, Cartu si Sandoi happy, fac treaba buna happy
Sau ar fi bun la Steaua Reghe, ca oricum e liber happy