| paynehunter a întrebat:

Oare ajuta baschetul si inotul la cresterea in inaltime sau nu? nu sunt scund dar as vrea sa ma mai dezvolt un pic si vreau sa stiu daca ceea ce fac e bine.Am 16 ani, nu am mai crescut de la 15 ani deloc.

Răspuns Câştigător
| TwEEty_9286 a răspuns:

In general,sportul te ajuta sa te dezvolti armonios. (cresti in inaltime ) Si noi vorbim aici de basket si de inot, aceste doua sporturi te ajuta mult in a te inalta.
Am un prieten care face basket de vreo jumatate de an, si sa zic, ca in medie, s-a inaltat cam 10 cm, deci este bine.
Un sport te intretine.
O zi buna. :*

2 răspunsuri:
| KaTaNa97 a răspuns:

Pai ar trebui sa spui si ce inaltime ai..nu crezi?