| robymic60 a întrebat:

Pana unde credeti ca va ajunge Steaua in Europa League?

Răspuns Câştigător
| BLeur a răspuns:

Salut.

Fiind dinamovist, aş zice. că nu ajunde mai departe de grupe. Dar hai să lăsăm rivalitatea la o parte şi să fiu sincer.

Cu lotul pe care îl are şi cu antrenorul Laurenţiu Reghecampf, Steaua după părerea mea va ajunge până în Semi-Finalele Europa League, adică să facă ce a făcut şi în sezonul 2005-2006, când ajungea până în Semi-Finale unde era învisă de Middlesbrough sau cum se zice.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sper sa ajunga macar in optimi. Numai bine!

| AFR81 a răspuns:

Depinde de tragerea la sorti... Daca nimereste un traseu bun poate ajunge pana in sferturi, zic eu. Ar fi ideal sa termine grupa asta pe locul 1, astfel ar putea evita adversarii buni, cum ar fi Dnepr, Tottenham, Leverkusen, etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Până în şaisprezecimi.

| DzsudzsakBalazs a răspuns:

Steaua daca continua sa joace asa poate ajunge chiar in finala...a demonstrat asta pana acum, are un joc solid si poate bate orice echipa din Europa League spun euhappy