| andyta23 a întrebat:

Parerea voastra care este mai bun mesii sau neymar eu zic neymar

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Neymar e bun doar in Brazilia, acum pe bune?

Compari campionatul din Spania decat cu cel din Brazilia?

Messi e cel mai bun. Nu degeaba a luat de 3 ori consecutiv balonul de aur.

O zi superba iti doresc.

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Messi,ca fotbalist si ca caracter.Un mare om.Un mare talent.Un mare fotbalist.

| alexs99 a răspuns:

Eu aleg Messi pentru ca e un mare fotbalist, iar Neymar un mare talent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hagi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi.

| whattt a răspuns:

Neymar

| Hades98 a răspuns:

Mesii. la fotbal.
la luck neymarwinking

| Nushba a răspuns:

Messi

| DinamoPCH a răspuns:

Fiecare este bun in felul sau...nu exista jucator bun sau prost, si jucator lenes sau silitor. dupa mine, desi il prefer intotdeauna pe CR7, aleg Neymar..are tactica mai buna de joc.happy

| CătălinKeenshi a răspuns:

Messywinking