| andyta23 a întrebat:

Parerea voastra de transferul lui neymar la barcelona o sa face o echipa buna mesii cu neymar?

Neymar este forte bun la driblig /skill
iar
Messi un bun jutator la poarta care majoritatea le baga la vinclu

4 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Eu zic ca Barcelona n-avea nevoie de un CR la echipa
Cred ca Neymar e urmatorul Robinho, vazut ca noul Pele dar care va esua grav

| LimonadaBaa a răspuns (pentru greyhound):

De acord cu tinehappyEu cred ca e o teapa transferul asta.In Brazilia fundasii sunt mult mai slabi decat cei din Europa..Sa vedem ce-o sa faca cand o sa dea de un fundas ca Ramos, Thiago Silva etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i văd rostul acestui transfer. Şi nu-i înţeleg nici pe ăia de la Santos, care voiau să-l facă pe Neymar să pară un fel de superjucător. Acum l-au dat la Barcelona ca să stea în umbra lui Messi? Pentru ce naiba a mai fost toată promovarea aia exagerată atunci? Eu nu-l văd mare talent pe Neymar, dar ar putea face faţă la Barcelona dacă e lăsat să joace mai mult în stilul lui decât al clubului.

| NnDWtf a răspuns:

2 jucatori (3 cu iniesta) nu pot cara o echipa intreaga. Barcelona e in cadere libera, peste 10 ani o sa mai urce. Sezonul asta se disputa intre Real Madrid si Atletico Madrid.