| Anonymus3000 a întrebat:

Pe ce loc este liceul :LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU" CONSTANTA din constanta ma refer in top si cu ce medie intri? dau funda daca nu iti trebuie media sau asa ceva scuzatima nu sunt prea bine informat

1 răspuns:
| Richarddd a răspuns:

Eu sunt din Satu Mare, dar iti pot spune ca trebuie sa dai o "proba de abtitudini", acum pe ce loc esta asta nu pot sa iti spun. Nu cred ca se ia in considerare Media, mai mult proba aia practica.
Fostul meu coleg a avut media de 7 si ceva, dar umbla pe atunci la atletism si a intrat. Cred ca si acum mai umbla. Sper ca te-am ajutat.