| eddy2012 a întrebat:

Pe ce post joaca steaua diseara cu brasov? si la ce ora?, primul raspuns corect primeste funda

Răspuns Câştigător
| mikilica a răspuns:

Joaca miercuri pe protv la ora 20:45.

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se joaca diseara ci maine, miercuri 11 mai, se transmite pe Pro tv, de la orele 20, 45. Numai bine!

| Dreamer a răspuns:

Steaua joaca maine, Miercuri 11 Mai 2011, cu Brasovul si va fi difuzat pe postul PRO TV.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pro TV-20:40

| cllauddiuu a răspuns:

Meciul se joaca maine seara la ora 20.45 si se va transmite pe protv

| CristiGood a răspuns:

Pe protv la 20:45

| Ioana_9973 a răspuns:

In seara asta nu e nici un meci, maine la ora 2:45 pe digi sport, joaca steaua cu brasov big grin

| DeniSse_2253 a răspuns:

Maine pe pro tv la 20:45!

| Bounty a răspuns:

Pe pro tv 20:45. Funda?