| roxanapink a întrebat:

Pe ce post si la ce ora joaca diseara Steaua?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

La ora 20.00 si il vezi la -> Pro TV

| floresdemayo a răspuns (pentru neluL):

Te pomenești că și tu te vei uita sad!

| neluL a răspuns (pentru floresdemayo):

Nuuuu! Mie mi-e rusine laughing

| floresdemayo a răspuns (pentru neluL):

Rușine? Ahaa, știi tu ceva, vor juca fără șosete sau fără...short-uri?
Lasă că în cazul ăsta, mă voi uita eu pe furiș, iar ție îti voi povesti "esențialul" day dreaming.

| neluL a răspuns (pentru floresdemayo):

Te uiti tu daca joaca fara short-uri? ...si imi povestesti dupa big grin
Cred ca imi spui doar ce vrei tu laughing sau ce ti-ar place!

| floresdemayo a răspuns (pentru neluL):

Mdaaa, mă uit, așa puțin, puțin de tot I don't want to see. Păi, nu-i fain? Mai ales dacă-s imaginile..."full HD!
Ei și tu, am o scuză, una mică: încă n-am intrat în post ca să să intru în păcat laughing

| neluL a răspuns (pentru floresdemayo):

laughing MA BUCUR caaaa ti post!

| floresdemayo a răspuns (pentru neluL):

Ce nebunatic esti, dar vezi ca postul Craciunului e ceva mai blând decât cel de Paști, deci se mai acceptă... mici "scăpări" laughing laughing laughing

| neluL a răspuns (pentru floresdemayo):

laughing scăpări sau scăpărări?

| floresdemayo a răspuns (pentru neluL):

I don't want to see

13 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

S-a anulat, gata laughing!
Găsește și tu ceva mai frumos de făcut în intervalul ăla!

| roxanapink explică (pentru floresdemayo):

Serios? De ce s-a anulat?

| floresdemayo a răspuns (pentru roxanapink):

Pentru că așa vrea neluL, na! Nu-i de acord să-i lase pe steliști... fără short-uri pe teren surprise. Păi, e drept?

| Sinned a răspuns:

Molde – Steaua, astazi de la 20.00 in direct la PRO TV www.BanculMeu.ro