| banu007 a întrebat:

Pe ce post se da meciul steaua-ajax de joi? funda happy

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

DigiSport si Dolcesport

13 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Digisport dar si DolceSport si ProTv. E de asemnea si livestream pe net.

| alexs99 a răspuns:

Meciul Steaua-Ajax va fi joi in direct pe Digi sport si Dolce sport.

| Medema a răspuns:

Digi sport 1 100%

Răspuns utilizator avertizat
| Bogatasul a răspuns:

Sport.ro
Funda pls

| sorin_6068 a răspuns:

Fratilor l-ati zapacit de tot. Meciul ajax-steaua este pe digi sport1 si pe dolce sport de la ora 20:00 iar inter-cfr este pe pro tv pe digi si pe dolce

| dragoshudita a răspuns:

Stiu sigur ca pe Digi Sport 1 sau daca nu ai digi sport aici.http://www.digisport.ro/Pages/TV/DigiSport+1

| ANONIMANON a răspuns:

DigiSport, Pro tv, Dolce Sport

| faceyahoo a răspuns:

Digisport si dolce si live text pe gsp.

| Heartbunch a răspuns:

Se va da pe Digi1 ( Digi Sport)

| marius0000 a răspuns:

Taraf TV...da acolo joi seara la 8 si asteapta pana la 10 sa inceapa.

| valentin1915 a răspuns:

Salut pe PROTV
Funda?

| Sizeee a răspuns:

Digi